Мегалайн
Товариство з обмеженою відповідальністю
"Мегалайн"


Провайдер ”Мегалайн” надає широкий спектр послуг для організації високошвидкісних цифрових каналів радіозв’язку. Ми постійно працюємо над збільшенням пропускної здатності обладнання базових станцій та якості наших послуг задля потреб наших користувачів.

Надання доступу до мережі Інтернет за допомогою радіо-технологій, які працюють в діапазонах 2.4 ГГц та 5 ГГц в межах Тернопільської області є основним видом діяльності нашого товариства.

Товариство тісно співпрацює з головними партнерами — ДП НТЦ "УАРНЕТ", ТзОВ "Радіосервіс" лімітед.

Надаємо інформацію, щодо якості телекомунікаційних послуг, згідно рішення НКРЗi №656 від 19.12.2017 "Про затвердження переліків показників якості телекомунікаційних послуг, рівні яких підлягають обов’язковому оприлюдненню у 2019 році" за наступним посиланням 11-ЯТП

Ми надаємо наступні послуги:


Підключення абонентів до інтернету через радіозв'язок.
для організації підключення в абонента встановлюється комплект обладнання, який спрямовується на базову станцію при умові прямої видимості. Вартість підключення та можлива швидкість каналу повідомляється після визначення технічних умов.
Будівництво корпоративних високошвидкісних радіоканалів, радіомереж
між декількома локальними підрозділами, які розміщені в різних куточках міста, області чи, де присутня наша мережа або мережа наших партнерів. Як правило, такий канал організовується шляхом поєднання наземної оптичної мережі основного нашого партнера — компанії Уарнет.
Встановлення безпровідних точок доступу, так званих Хот-спотів
на постійних умовах обслуговування або на умовах оренди як всередині, так і ззовні приміщень. Рішення спрямоване для організації мережі офісу, доступу до мережі Інтернет під час семінарів, конференцій та інших заходів, де неможливо або проблематично організувати кабельну мережу.
Оренда реальних(зовнішніх) постійних ІР-адрес
абонент може отримати в оренду необхідну кількість зовнішніх IP адрес з пулу адрес, належних провайдеру "Мегалайн".